background
Derneğimiz

Başkan

Başkan

Başkanın Mesajı

Değerli Ziyaretçilerimiz; Türk ulusunun var oluşunun, Milli Birlik ve Beraberliği ile vatan sevgisinin ölümsüz sembolleri olan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin manevi varlıkları, tarih ve ulus bilincinin yerleştirilmesinde ve sahip olduğumuz yüce değerlerin gelecek nesillere aktarılmasında kullanılabilecek en değerli hazinemizdir.

Bu cennet vatanı kanları ile sulayarak bizlere emanet eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize karşı bize düşen görev, anılarını daima canlı tutmak, geride kalan Anne, Baba, Dul ve Yetimlerine sahip çıkarak, toplum içerisinde onurlu ve kendilerine yaraşır bir hayat tarzının temini için gerekli tüm imkânları sunarak, sorunları ile gönülden gelen bir istekle ilgilenmek ve çözüme kavuşturmaktır.

Bu anlayışla, muhtelif yasal ve idari düzenlemeler ile Şehitlerimizin geride kalan Anne, Baba, Dul ve Yetimlerine, Gazilerimize bazı haklar sağlanmıştır. Derneğimiz genel merkezi ve şubeleri olarak verilen hakların iyileştirilmesi için olan gücümüzle çalışmaktayız. Bu Site; Söz konusu hakları tanıtmak ve elde edilmesi için yapılması gerekli işlemler hakkında siz değerli okuyucularımıza bilgi vermek, Şube Başkanlığı olarak Düzce’de yaptığımız hizmetleri sizlere aktarmak ve bundan sonraki hedeflerimizi açıklamak maksadıyla tarafımızdan hazırlanmıştır. Dernek Şube Başkanı olarak bu sitenin hazırlanmasında emeği geçen, maddi ve manevi olarak sesimizin daha gür duyulması için hiçbir desteği esirgemeyen Serbay iletişim ailesine Teşekkür ederiz.